Początki WIK sięgają roku 1973 i od początku jesteśmy Firmą Rodzinną. Przez niemal 50 lat zajmowaliśmy się produkcją różnej biżuterii złotej, zaopatrując wiele sklepów jubilerskich na terenie całej Polski. Obecnie nad Naszymi Obrączkami czuwa już kolejne pokolenie złotników.

Wieloletnie doświadczenie, różnorodność wykonywanych zamówień oraz nieustające pogłębianie wiedzy jubilerskiej wpłynęły na coraz doskonalszą jakość oferowanych produktów.

W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie Klientów obrączkami bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie, postanowiliśmy zawęzić i wyspecjalizować naszą działalność. Skupienie się jedynie na złotych obrączkach ślubnych, zaowocowało nie tylko bardzo dużym wyborem obrączek w naszym Salonie. Dzięki temu możemy realizować Państwa indywidualne projekty, łącząc prawdziwą wiedzę i tradycję złotnictwa z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w jubilerstwie. Dzięki współpracy z Klientami Indywidualnymi, możemy tworzyć niezwykłe projekty obrączek...

Jesteśmy producentami, nie pośrednikami. W okolicach Kielc posiadamy swój własny, w pełni wyposażony warsztat złotniczo-jubilerski.  Nie tylko wykonujemy w nim obrączki, ale także mamy możliwość ich bezterminowego serwisowania.

Rok 2023 jest dla WIK wyjątkowy, bowiem obchodzimy złoty jubileusz 50-lecia.